Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, genel anlamı itibarı ile hayırlı işlerin olacağı manasına gelmektedir. Rüya tabircilerine göre rüyada yumurta görmek, mevcut durumdan bir üst kademeye yükselmek, mutluluk, huzurun artması ve evlenip hayırlı bir izdivaç gerçekleştirmek manalarına gelmektedir.

Rüyada yumurta yemekRüyada yumurta yemek iş hayatın çok iyi yerlere gelineceğine delalet eder. Eğer rüyada yumurtayı pişirip yiyorsanız. Yaptığınız bir işte vereceğiniz kararlar ışığında başarılı bir yükseliş göstereceksiniz. İşiniz olgunlaşacak ve yeni ufuklara açılacaksınız. Yeni iş deneyimlerine yatırım yapacaksınız.

Rüyada yumurta pişirmek

Eğer yumurta pişirme işini kendiniz yapıyorsanız, girdiğiniz işte başarılı olacağınız manasına geliyor. Bu iş ile birlikte büyük karlar sağlayacaksınız.

Eğer rüyanızda bir başkasının yumurta pişirdiğini görüyorsanız, o kişinin sizin patronunuz olduğu, işinde çok başarılı olacağı ve sizinde bu başarıdan pay alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada yumurta görmek genel anlamı itibarı ile hayırlı işlerin vesile olması manasına gelmektedir. Rüyada yumurta almak da yine aynı şekilde iyiye delalet etmektedir. Yumurta almak, para ve değerli eşyaların toplanması, evinizde ve işinizde bolluğun ve bereketin artmasına delalet eder. Eğer yumurtayı alan kişi bekar bir kişi ise bu onun mutlu bir izdivaç gerçekleştirmesi manasına gelir. Eğer kümes içerisinden yumurta topladığınızı görüyorsanız. Çalıştığınız şirkete büyük paralar kazandıracaksınız demektir.Rüyada yumurta sarısı görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek ile ilgili rüya tabircileri tarafından birçok söylem bulunmaktadır. Rüyada yumurta sarısının görünmesi hayra yorumlanır. Eğer yumurta sarısını gören evli bir bayan ise çocuk doğuracağı anlamına gelir. Eğer bu kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine dalalet ederken, bekar bir kişinin yumurta sarısı görmesi, o kişinin bir kişi ile tanışacağı ve hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği manasına gelmektedir. Yumurta sarısının döküldüğünü görmek ise ele geçen bir fırsatın kaçırıldığı manasına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz