Rüyada deniz görmek ne demek? Rüyada denize girmek, denize atlamak ne anlama gelir?

Rüya deniz görmek, denize girmek, denize atlamak ve denizde yüzmeyle ilgili aramalar milyonlarca vatandaşımızın merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. İşte rüyada deniz görmekle ilgili rüya tabirleri…

Uykuya hem bedenimizin hem de zihnimizin dinlenmesi için büyük ihtiyaç duyarız. Uykularımıza zaman zaman rüyaların eşlik ettiği de olur. Rüyada görülen şeyler hem psikolojinin hem de ilahi dinlerin yakından ilgilendiği konuların arasındadır. Rüyada deniz görmenin anlamı ve tabirlerini haberimizde derledik.

RÜYADA DENİZDE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüya tabircisi Ebu Sait El-Vaiz’e göre: Tatlı suyu olan denizin (göl) kuruması, devlet başkanının ölümü; taşkın bir deniz, keder ve sıkıntı; denizde boğularak ölmek, İslam dininin dışında olarak öldüğüne delalet eder. Denizin yerden kalktığını görmek, zalim bir hükümet başkanının ölümü demektir.

RÜYADA DENİZDEN SU ALDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?Denizden su almak istediğini gören, almak istediği su miktarınca devlet hizmetinde bulunmayı arzu eder ve o nispette buna muvaffak olur.Denizden su alıp bir kaba doldurduğunu gören, çok mal biriktirir. Yahut Allah o kimseye öyle bir devlet verir ki, denizden daha kuvvetli ve geniş bir mal yığar. Denizden içilen su, içildiği miktarca ilim ve edep öğrenmektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz