Rüyada balık görmek ne anlama gelir? Rüyada balık yemek, yakalamak, temizlemek, tutmak ne demek?

Rüyada Balık görmek genellikle kısmetler olarak yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmek güzel bir şeyleri ifade eder.  ‘Rüyada balık görmek ne demek? Rüyada balık görmenin yakalamanın serbest bırakmanın anlamı…

RÜYADA BALIK GÖRMEK

Rüyada balık görmek, bereketin simgesidir. Balığın kendisi bereket olduğundan, rüya tabircileri, balığın görülmesinin de bereketli olacağını ifade ederler.

RÜYADA BALIK YEMEK

Rüyada balık yemek evliliği, şifaya, kazanca, paraya, zenginliğe, bereketli rızık ve kısmetlere yorumlanır. Yenilen balığın rüyası evlilik, kısmet, para ve kazanç demektir. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına delalettir. Rüyasında kızarmış balıkları yediğini gören isteklerinin olacağına ve hayallerine kavuşacağına işarettir.

RÜYADA BALIK TUTMAK

Balık tuttuğunuzu gördüyseniz, kendi alın teriniz sayesinde elinize para geçecek demektir. Rüyasında balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

ÜYADA BALIK TEMİZLEMEK

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında ortaya konan işe çok büyük miktarda emek verdiğine, gecesini gündüzüne kattığına ve bunun karşılığında hakkı olan paranın verileceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine işaret eder.

RÜYADA BÜYÜK BALIK GÖRMEK

Rüyada büyük balık görmek, yüksek servete rivayet edilir. Alimler, balığın kazanç olduğunu, bereketini simgelediğini belirtirler. Dolayısıyla rüyada görülen balık ne kadar büyük olursa, kişinin elde edeceği kazanç aynı oranda büyük olur. Rüyada iri ve büyük balık görmenin diğer hikmeti, selamete kavuşmaya delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz